Polish (Poland)English (United Kingdom)
Untitled 1

REZERWACJE 2018

WEJDŹ

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać informacje o nowościach Maszoperii.


Imię:

Email:

Untitled 1
Imprezy integracyjne
PAINTBALL

 

 
ZORBING (KULA SFERYCZNA)

 

 

 

 
KATAMARANY

Katamarany - jest to jedna z najszybszych jednostek pływających po wodzie. Katamarany klasy Top Cat to klasa turystyczno - regatowa. Nasi instruktorzy przeszkolą Was i pokażą jak niesamowite doznania przynosi wiatr we włosach i prędkość na jednej płozie!

Więcej…
 
WINDSURFING

Windsurfing - niektórzy twierdzą, że aby nauczyć się pływać na desce trzeba tysiąc razy wpaść do wody, ale z naszą pomocą zrobimy to szybciej! Windsurfing to jedna z bardziej rozwijających się dyscyplin na świecie.

Więcej…
 
KITESURFING

Kite jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się sportem uprawianym na całym świecie; połączeniem sportów wodnych i powietrznych. Pod stopami masz małą deskę, a rękoma sterujesz dużym, kolorowym latawcem, który ciągnie Cię dokładnie tam, gdzie chcesz.

Więcej…
 
SKUTERY, MOTORÓWKI

Przeżyjecie niesamowite wrażenia na skuterach wodnych, przekonacie się o zwinności i mocy jaką posiadają. Do motorówki proponujemy dodatkowe atrakcje, takie jak : banan, koło, narty wodne, wake

Więcej…
 
POWIETRZE

 

 

Nie zapominamy również o tych, co nie mają ochoty się moczyć!!!


Lato daje ogromne możliwości. Dla tych co czują się wolni jedynie w powietrzu proponujemy podniebną przygodę. Gwarantujemy, że czas spędzony w powietrzu oraz ogromny zastrzyk adrenaliny spowodują tęsknotę za stałym gruntem.

Więcej…
 


PRAWA BOX HTML

Untitled 1
testGdzie jesteśmy? Zobacz gdzie znajduje sie nasz camping Maszoperia. Wszystko w dziale Dojazd.

CAMPING MASZOPERIA

PLAC ZABAW

STOŁÓWKA

? Copyright 2009 - Maszoperia.pl | design: darmetko.org | Adaptacja do Joomla CMS DANNET