Polish (Poland)English (United Kingdom)

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać informacje o nowościach Maszoperii.


Imię:

Email:

Untitled 1
Szkoły

 

SurfPoint, baza Maszoperia

Szkoła SurfPoint

tel. +48 510 85 88 81

tel. +48 510 85 90 95

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.surfpoint.pl

 

 

 

 

Newsy z życia naszej szkoły możesz śledzić na Facebooku:

http://www.facebook.com/pages/Szkola-SurfPoint/166090154520

Codziennie zamieszczamy nowe zdjęcia w naszej galerii:

http://www.surfpoint.pl/galeria

 

Baza Maszoperia jest otwarta i będziemy działać aż do 26 września :)

 


 

Szkoła SurfPoint zlokalizowana jest na wprost wejścia na camping. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu szkoleń windsurfingowych i kitesurfingowych dla osób indywidualnych, grup oraz firm. Priorytetem dla nas jest nauczanie na najwyższym poziomie. Aby go zapewnić zatrudniamy tylko doświadczonych i licencjonowanych instruktorów.

 

Nasza kadra:

Naszą kadrę tworzą w większości absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, ze specjalnościami trenerskimi w wielu dyscyplinach. Doskonałe przygotowanie merytoryczne, pedagogiczne, doświadczenie i sprawdzona metodyka nauczania pozwala nam prowadzić szkolenia na najwyższym poziomie, co zostało potwierdzone przez międzynarodową organizację VDWS i IKO.

 

Sprzęt 2010:

Posiadamy sprzęt najwyższej klasy ? zgodnie z polityką największych szkół na świecie co roku w naszych bazach dostępny jest wyłącznie nowy sprzęt najlepszych producentów.W sezonie 2010 będą to ponownie deski Starboard, żagle NorthSails i kite'y North Kiteboarding.

 

Licencje:

Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce zrzeszoną w organizacji VDWS (Verband Deutscher Windsurfing und Wassersportschulen) i IKO (International Kiteboarding Organization).

Możecie więc być pewni, że będziecie szkoleni na najwyższym poziomie! 


 

Kitesurfing

Lekcje indywidualne

Jeśli chcesz doszlifować pewien element swojej techniki, bądź chciałbyś dowiedzieć się jak wykonać jakiś freestyle'owy manewr to proponujemy wybrać ofertę lekcji indywidualnych.

więcej informacji ?

 

Kurs kitesurfingu IKO poziom 1 (5 godzin)

5 godzin to wystarczający czas, żebyś mógł poczuć na czym polega i jakich emocji dostarcza kitesurfing. Podczas pierwszych zajęć poznasz ogromnie ważne zasady bezpieczeństwa, opowiemy i pokażemy Ci także jak zbudowany jest i jak działa latawiec. Nauczymy Cię jak się nim steruje oraz jak należy go startować i lądować. Mając już podstawową wiedzę dalszą część kursu spędzimy na wodzie:)

więcej informacji ?

 

Kurs kitesurfingu IKO poziom 1+2 (10 godzin)

Na tym kursie doświadczysz już swoich pierwszych ślizgów! Poczujesz jak wielką przyjemność sprawia pływanie na kite! Pokażemy Ci i będziemy trenować koordynowanie sterowania latawcem i prawidłowej pozycji ciała na desce. Podczas zajęć skupimy się również na startach na głębszej wodzie i nauce podstawowych zwrotów.

więcej informacji ?

 

Kurs kitesurfingu IKO Poziom 1+2+3 (13 godzin)

Będziesz już samodzielnym kitesurferem! Potrafisz pływać w obu kierunkach, robić zwroty, utrzymywać obrany kurs i ostrzyć pod wiatr. Pokażemy Ci również jak wykonywać proste, kontrolowane skoki, czyli esencję kitesurfingu, to co sprawia, że tak dużo osób jest zafascynowanych tym niesamowitym sportem:) Jest to najczęściej wybierany przez naszych kursantów wymiar godzinowy szkolenia.

więcej informacji ?

Jeśli miałeś już kontakt z kite'm to możesz kontynuawać naukę wybierając jeden z powyższych kursów. Oczywiście rozpoczniemy szkolenie od ćwiczeń odpowiednich do twojego poziomu zaawansowania.


Obozy kitesurfingowe

Zachęcamy do przyjazdu do Jastarni i spędzenia wspólnie z nami i rówieśnikami odjazdowych wakacji!

W ciągu 11 bardzo aktywnych dni będziecie się doskonale bawić i poznawać tajniki windsurfingu. Pozostały czas wypełni Wam nasz bogaty program zajęć dodatkowych.

Zapewniamy Was, że od tego roku Półwysep Helski pozostanie waszym ulubionym i stale odwiedzanym wakacyjnym miejscem :)

więcej informacji ?

 

Windsurfing

 

Oferta szkoleń windsurfingowych w skrócie:

Lekcje windsurfingu indywidualne

To bardzo efektywna forma zajęć ? instruktor całą uwagę skupia tylko na Tobie i może zaproponować indywidualny program ćwiczeń dostosowanych do Twoich potrzeb.

Dzięki nim szybciej poprawisz poziom swoich umiejętności, co sprawi ogromną satysfakcję nie tylko Tobie, ale również Twojemu instruktorowi :)

więcej informacji

 

Kursy windsurfingu:

Kursy dla dzieci

Oferujemy 5 i 10 godzinne kursy windsurfingu dla dzieci od 5 do 12 roku życia.

Posiadane przez nas małe i lekkie żagielki, odpowiednie deski i ciepłe pianki pozwalają nawet najmłodszym surfować świetnie się przy tym bawiąc.

Pełne bezpieczeństwo podczas zajęć zapewnia opracowany przez nas specjalnie dla dzieci program szkolenia, który kończymy wręczeniem ?Dyplomu Młodego Windsurfera? :)

więcej informacji

 

Kursy indywidualne

Prowadzimy 8, 16 i 24 godzinne indywidualne kursy windsurfingu. Terminy i czas trwania zajęć ustalamy wspólnie według Twoich preferencji.

Bezpłatne godziny wypożyczeń będziesz mógł wykorzystać na doskonalenie umiejętności poznanych podczas zajęć z instruktorem.

Gwarantujemy, że już po 8 godzinach opanujesz podstawy windsurfingu.

więcej informacji ?

 

Kursy grupowe

To bardzo popularna forma nauki pływania, ceniona przede wszystkim za skuteczność połączoną z wesołą atmosferą panującą podczas zajęć.

Możesz zabrać ze sobą kilku znajomych i wspólnie z nimi stawiać pierwsze kroki na desce. Kursy prowadzimy na 2 poziomach zaawansowania ? dla początkujących i dla bardziej wtajemniczonych.

więcej informacji ?

 

Obozy windsurfingowe (13-19 lat)

Zachęcamy do przyjazdu do Jastarni i spędzenia wspólnie z nami i rówieśnikami odjazdowych wakacji!

W ciągu 11 bardzo aktywnych dni będziecie się doskonale bawić i poznawać tajniki windsurfingu. Pozostały czas wypełni Wam nasz bogaty program zajęć dodatkowych.

Zapewniamy Was, że od tego roku Półwysep Helski pozostanie waszym ulubionym i stale odwiedzanym wakacyjnym miejscem :)

więcej informacji ?

 

Dla firm

Proponujemy organizację imprezy integracyjnej wraz z pobytem dla pracowników, przyjaciół i klientów firmy w jednej z naszych szkół w Jastarni.

Zapraszamy do współpracy zarówno małe grupy, jak i duże korporacje.

Jesteśmy w pełni gotowi na organizację imprezy, która sprosta najwyżej stawianym wymaganiom.

więcej informacji ?

 
? Copyright 2009 - Maszoperia.pl | design: darmetko.org | Adaptacja do Joomla CMS DANNET